Ogled prispevka

EU mladinsko prvenstvo U18

Ponedeljek, 18. julij 2016 09:48:01 - Svet in šah



Evropsko mladinsko ekipno - fantje - 2016
Rk.SNoFEDTeamTeamGames + = - TB1 TB2 TB3 TB4
13ISRIsraelIsrael761013130,519,598
21HUNHungaryHungary74301113719100,5
38UKRUkraineUkraine7412991,514,5106
45CZECzech RepublicCzech Republic7322882,512,5107
57AUTAustriaAustria731378913,5104
64GERGermanyGermany7313773,516,586
76POLPolandPoland7313773,513101
82TURTurkey ATurkey A72236841498
911SLOSlovenia ASlovenia A730466513,593,5
109ENGEnglandEngland721456911,598,5
1110TURTurkey BTurkey B7115347,510,591
1212SLOSlovenia BSlovenia B71062551092,5



Evropsko mladinsko ekipno - dekleta - 2016
Rk.SNoFEDTeamTeamGames + = - TB1 TB2 TB3 TB4
11UKRUkraineUkraine751111721153
24POLPoland APoland A74211053,59,549,5
35POLPoland BPoland B7331952949
43SLOSlovenia ASlovenia A73319508,551
52HUNHungaryHungary7241848,57,548,5
68CZECzech Republic ACzech Republic A7241841,57,548
77SLOSlovenia BSlovenia B7313737,5754
811CZECzech Republic CZE B-SK Svetla71426345,554,5
99GERGermanyGermany7142633,5649,5
106ISRIsraelIsrael7223631,5639,5
1112TURTurkey CTurkey C7214532653
1210TURTurkey ATurkey A7214524644
1314TURTurkey DTurkey D7043423,54,544,5
1413TURTurkey BTurkey B7124419,5448

Rezultati prvenstva na Chess-results

Ocena:   Ogledov: 2498  Dodal:Urednik

  5 najvišja ocena!

Vaša mnenja:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
*Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!