Ogled prispevka

GT 2016 - pospešeno - 8/10

Petek, 21. oktober 2016 12:34:48 - Mariborski šah


Turnir GT 2016 pospešeno se počasi zaključuje. Ostala sta še samo dva turnirja, ko bodo znani najboljši tekmovalci. Trenutno v skupnem seštevku ciklusa vodi MK Karel Cojhter iz ŽŠK Maribor.


GT 2016 - pospešeno, 8/10
Maribor, Gostilna Tabor, 18.10.2016
Končno stanje
Tit LRat FED Točke MBuch Buch W-We
1. Žugaj Fjodor MK 2226 SLO ŠK Branik Maribor 7 28.5 37.0 1.03
(1974) 1W24 1B23 1W3 1B2 =W6 =B9 1W8 1W5
2. Šoštarič Denis IV 2116 SLO ICP Maribor 6 29.5 39.5 1.12
(1988) 1B22 1W13 1B14 0W1 1B5 1W15 1B3 0W4
3. Cojhter Karl MK 2115 SLO ŽŠK Maribor 6 28.0 38.0 0.97
(1944) 1W20 1B5 0B1 1W22 1W11 1B6 0W2 1B9
4. Kopše Jožef II 2019 SLO ŠD Ptuj 6 27.5 36.5 1.19
(1971) 0W5 1B20 1W12 0B10 1W17 1B11 1W6 1B2
5. Samardžič Ivan 1864 SLO ŠK Gambit Maribor 5 31.0 41.5 2.31
(1963) 1B4 0W3 1W18 1B14 0W2 1B12 1W9 0B1
6. Novak Ratko MK 2173 CRO ŠD Međimurje 5 28.5 39.5 -0.71
7. Špelec Darko MK 2061 SLO ŽŠK Maribor 5 22.0 29.5 -1.16
8. Šardi Darko 2113 TUJ 5 21.5 31.0 -1.09
9. Bajec Tomaž 1979 SLO ŠK Branik Maribor 4.5 27.5 36.5 0.16
10. Flandija Zvonko 1881 SLO ŠD Kamnica 4.5 27.5 36.5 1.70
11. Maltar Alberto MK 2045 CRO ŠD. G. Mihaljevec 4.5 25.0 33.5 -0.62
12. Zajšek Franc I 1871 SLO ŠK Branik Maribor 4.5 22.5 30.5 0.43
13. Kirbiš Milan MK 2026 SLO ŠK Gambit Maribor 4.5 19.0 25.5 -1.02
14. Vizovišek Slavko II 1968 SLO ŽŠK Maribor 4 27.5 37.0 -0.52
15. Mitrovič Boris MK 2147 SLO ŠD Fram 4 26.0 32.5 -1.61
...
29. Varga Tomaž 1500 SLO ŽŠK Maribor 1 19.5 26.0 -1.21

Arbiter: Branko Vadlja, IA
Maribor, Gostilna Tabor, SLO, 18.10.2016, 8 kol svicar
Igralni cas: 8 min + 3 sek

Rezultati turnirja na ŠZS...



Trenutno vodeči v skupnih točkah - MK Karel Cojhter

Rezultati ciklusa:

GT 2016 - POSPEŠENO
Zp.štTekmovalec22.3.5.4.19.4.3.5.17.5.7.6.27.9.18.10.8.11.SKUPAJ
1COJHTER KARL5,5-5,06,07,05,06,06,0-40,5
2MITROVIČ BORIS6,07,05,55,56,0-4,54,0-38,5
3ŠPELEC DARKO4,04,55,05,53,56,05,05,0-38,5
4FLANDIJA ZVONKO-4,55,05,05,05,05,04,5-34,0
5ŽUGAJ FJODOR--4,56,54,06,55,57,0-34,0
6VIZOVIŠEK SLAVKO3,55,04,54,5-4,56,54,0-32,5
7BABIČ DARKO3,05,05,55,05,55,5---29,5
8ROZMAN ROMAN5,52,54,53,03,03,04,04,0-29,5
9MOHR PABLO4,52,03,03,04,54,04,53,0-28,5
10PLEIČ JURE4,54,03,54,02,03,53,53,0-28,0
11SAMARDŽIČ IVAN3,54,03,54,04,53,0-5,0-27,5
12ŠOŠTARIČ DENIS6,5--5,55,04,0-6,0-27,0
13KORŽE DANILO-6,05,54,04,55,0---25,0
14ČRETNIK URBAN6,07,0-5,55,5----24,0
15ZVEKIČ HAJRUDIN-3,54,0-4,54,04,04,0-24,0
16ZAJŠEK FRANC-3,54,04,04,0-4,04,5-24,0
17FILIPOVIČ DRAGAN4,54,02,53,0--4,53,5-22,0
18BRUČI HAMDI4,5-4,04,53,05,0---21,0
19STAUBER RUDI3,54,5-3,03,03,04,0--21,0
20PEV IVO-4,02,53,03,54,04,0--21,0

Ocena:   Ogledov: 1995  Dodal:Urednik

  5 najvišja ocena!

Vaša mnenja:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
*Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!