Ogled prispevka

5. kolo ŠKL Maribor

Sobota, 28. januar 2017 14:03:11 - Mariborski šah



V petek, 27. januarja je potekal 5. turnir ŠKL od planiranih deset, tekmovanja se je udeležilo - 89 tekmovalcev iz širše Štajerske regije in Pomurja. Tekmovali so v starostnih skupinah U-9(25), U-12(38) in U-15(26). Trije najboljši po kategorijah - ločeno dekleta in fantje - so prejeli medalje.

Zmagovalci petega turnirja so: F9 - Gašper Drevenšek, D9 - Eliza Vaupot, F12 - Maj Toplišek, D12 - Drevenšek Doroteja, F15 - Jaka Juvan, D15 - Nikolina Roškar.

Štajerska kadetska liga 2016/47 - 5/10; U9
Maribor, SGŠ, 27.1.2017
U9
Tit LRat Točke MBuch Buch W-We
1. Drevenšek Gašper 1754 OŠ A. Besednjaka Mb 6.5 21.5 29.5 2.09
(2008) 1B20 1W8 1B7 1W5 1B6 1W10 =B2
2. Čurič Enej 1782 OŠ J. Padežnika Mb 5.5 20.5 29.5 0.61
(2008) 1W17 1B21 0W6 1B10 1W9 1B4 =W1
3. Lugarič Liam 1703 OŠ K. Koviča Poljčane 5.5 20.0 28.5 1.18
(2008) 1B14 =W9 0B5 1W15 1B7 1W6 1B8
4. Vaupot Eliza 1593 OŠ II Slovenj Gradec 5 20.5 27.5 1.86
(2008) 1B13 0W7 1B24 1W8 1B5 0W2 1B10
5. Koritnik Vid 1676 OŠ Šmarje pri Jelšah 5 20.0 27.0 0.92
(2008) 1W25 1B19 1W3 0B1 0W4 1W17 1B7


U12

1. Toplišek Maj 1813 OŠ Fram 6 23.5 32.5 1.25
(2005) 1B25 1W15 1B11 =W2 1B3 =W4 1B10
2. Dimec Tadej 1846 OŠ Šmarje pri Jelšah 6 23.0 32.0 0.97
(2005) 1W17 1B9 1W12 =B1 1W21 =B3 1B4
3. Drama Tilen 1790 OŠ Šmarje pri Jelšah 5.5 22.0 30.0 1.13
(2007) 1W31 1B16 1W21 1B7 0W1 =W2 1B8
4. Menciger Kocb. Nino 1584 OŠ Tabor I Mb 5 24.5 33.0 2.69
(2005) 1W30 1W6 =B5 1B13 1W8 =B1 0W2
5. Košič Rok 1760 OŠ Šmarje pri Jelšah 5 20.5 28.5 0.30
(2007) 1W20 1B14 =W4 0B8 =W9 1B21 1W13

Fotografije: Miran Drevenšek



U15
1. Juvan Jaka I 2162 OŠ Neznanih talcev Drav. 6 23.0 30.5 0.00
(2002) 1W22 1B7 1W6 0B4 1W9 1W2 1B3
2. Žvarc Nik IV 1952 OŠ D. Kobala Mb 5.5 23.0 33.0 1.13
(2005) 1W10 1B11 1W5 =B6 1W4 0B1 1B7
3. Roškar Nikolina 1720 OŠ Tabor I Mb 5 23.0 31.0 2.33
(2003) 1W24 1B8 0W4 1B10 1W5 1B6 0W1
4. Boc Gregor 1961 Oš B. Polančičev Mb 5 22.5 31.5 0.50
(2002) 1B18 1W17 1B3 1W1 0B2 =W7 =B8
5. Deželak Nik 1813 OŠ Šmarje pri Jelšah 5 19.5 27.0 0.56
(2005) 1B14 1W15 0B2 1W21 0B3 1W9 1B11

Arbiter: Branko Vadlja, IA
Maribor, SGŠ, SLO, 27.1.2017, 7 kol svicar
Igralni cas: 15 min

Rezultati na ŠZS - U9

Rezultati na ŠZS - U12

Rezultati na ŠZS - U12


Štajerska srednješol. liga 2016/17 - 1/6
Maribor, SGŠ, 27.1.2017
Končno stanje
Tit LRat Točke RPZ Zmage Soneb W-We
1. Mohr Pablo III 1805 II. Gimnazija Mb 4 1.0 0.0 6.00 1.13
(2001) 1W3 1B2 -*6 1W5 1B4
2. Gabrijan Timotej II 1966 II. Gimnazija Mb 3 0.0 0.0 3.00 -0.47
(2001) -*6 0W1 1B5 1W4 1B3
3. Pukl Kopinč Domen 1500 II. Gimnazija Mb 2 0.0 0.0 1.00 0.78
(2001) 0B1 1W5 1B4 -*6 0W2
4. Mikl Matjaž 1500 Sr. gradbena šola MB 1 0.0 0.0 0.00 -0.22
(1995) 1B5 -*6 0W3 0B2 0W1
5. Kos Krštinc Vitja 1500 Sr. gradbena šola MB 0 0.0 0.0 0.00 -1.22
(1999) 0W4 0B3 0W2 0B1 -*6

Arbiter: Branko Vadlja, IA
Maribor, SGŠ, SLO, 27.1.2017, 5 kol berger
Igralni cas: 15 min

Rezultati na ŠZS

Ocena:   Ogledov: 3434  Dodal:Urednik

  5 najvišja ocena!

Vaša mnenja:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
*Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!