Ogled prispevka

Graz Open 2017

Sobota, 11. februar 2017 11:09:12 - Svet in šah

V ponedeljek, 20.2.2017 se pričenja tradicionalni turnir Graz Open 2017. Turnir se bo zaključil v nedeljo, 26.02.2017. Turnir je razdeljen v štiri skupine A do D z ratinškimi omejitvami. Trenutno je nosilec turnirja domačin GM Ragger Markus. Organizatorji pričakujejo udeležbo v vseh skupina z preko 250 tekmovalcev iz dvajsetih držav. Na turnir so prijavljeni tudi slovenski šahisti - največ iz štajerskega konca.




Na lanskem turnirju so se uvrstili na 1. mesto GM Li Chao b (2751) Kitajska, 2. mesto GM Banusz Tamas (2616) Madžarska in 3. mesto GM Ragger Markus (2682) Avstrija.

Uradna stran turnirja...

Razpored in rezultati turnija - ChessResults.com

Rezultati slovenskih tekmovalcev
Graz open - stanje po 5. kolu
SNo-NameRtgIRtgNFED123456789Pts.Rk.RpKrtg+/-Group
44-Mohr Pablo17471577SLO10½½1----32218944041.6Grp B
63-Boc Gregor16251581SLO1½½½000002.53819714069.2Grp B
68-Rozman Roman15110SLO00½10----1.575158840-15.6Grp B
37-Varga Tomaz00SLO10100----224126500Grp C
37IMTomazini Zan24022340SLO1½1½0----355236510-1.2Grp A
48FMTomazini Aljosa23772248SLO1101½----3.5372394205.8Grp A
55FMKokol Peter23512293SLO½1101----3.544227220-4.2Grp A
67IMBarle Janez Dr.23012284SLO1001½----2.5104213710-9.7Grp A
93-Titan Matej22260SLO10100----2132203820-21.2Grp A
100-Kodric Tilen21920SLO0011½----2.597220040-6.8Grp A
119WFMJanzelj Lara21102020SLO0½101----2.5108209820-2.6Grp A
122WIMMar Karmen21040SLO10½0½----2136201720-9.4Grp A
141WFMVidic Teja20342123SLO½½½10----2.58523312034.6Grp A
145-Cmor Nino20240SLO0000½00000.5188194220-8.2Grp A
181-Vizovisek Slavko18701864SLO001½½----213720132016.4Grp A
194-Cizl Marko00SLO0100000001187000Grp A

Graz open - stanje po 7. kolu
SNo-NameRtgIRtgNFED123456789Pts.Rk.RpKrtg+/-Group
44-Mohr Pablo17471577SLO10½½110--42418944057.6Grp B
63-Boc Gregor16251581SLO1½½½000002.56419714069.2Grp B
68-Rozman Roman15110SLO00½1011--3.55017594053.2Grp B
37-Varga Tomaz00SLO1010001--323125000Grp C
37IMTomazini Zan24022340SLO1½1½0½0--3.589227910-10.4Grp A
48FMTomazini Aljosa23772248SLO1101½½½--4.53624142011.2Grp A
55FMKokol Peter23512293SLO½11010½--477222920-15.6Grp A
67IMBarle Janez Dr.23012284SLO1001½11--4.550223810-4.1Grp A
93-Titan Matej22260SLO1010011--486214720-9.6Grp A
100-Kodric Tilen21920SLO0011½1½0047022804025.2Grp A
119WFMJanzelj Lara21102020SLO0½10100--2.5150201020-20.8Grp A
122WIMMar Karmen21040SLO10½0½1½--3.51042120200.8Grp A
141WFMVidic Teja20342123SLO½½½10½0--311022462033.8Grp A
145-Cmor Nino20240SLO0000½00000.5191194220-8.2Grp A
181-Vizovisek Slavko18701864SLO001½½0½--2.515419792016.8Grp A
194-Cizl Marko00SLO0100000001190000Grp A


Graz open - stanje po 7. kolu
Rk.SNo-NamesexFEDRtgIRtgNPts. TB1 Rpw-weKrtg+/-
161FMTomczak Mikolaj-POL233506275927593.542070.8
219GMSocko MonikawPOL245524665.5264426441.681016.8
32GMRomanov Evgeny-RUS264405.526142614-0.1510-1.5
45GMPostny Evgeny-ISR260126215.525912591-0.0210-0.2
510IMPetrov Nikita-RUS250924475.5257525750.54105.4
621IMHauge Lars Oskar-NOR245023155.5255125510.84108.4
762WGMYildiz Betul CemrewTUR233105.5254825481.972039.4
817IMMons Léon-GER246924045.5254125410.59105.9
915GMSanal Vahap-TUR247505.5253425340.67106.7
1064FMJanik Igor-POL232523005261626162.712054.2
Ocena:   Ogledov: 3218  Dodal:Urednik

  5 najvišja ocena!

Vaša mnenja:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
*Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!